ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4435821
nr 443 5821
1800-tal, Förgylld, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2006
kl 16:18:30
11/12 00:07:27
100 kr
11/12 14:23:48